Hakkımızda

Adana Genel Servisi

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Adana Bölge Servisi adı ile hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri prensipli ve ekonomik çalışma şeklini hedeflemiş olan servisimiz bu konuda asla taviz vermemiştir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde tamir hizmetleri için görev yapan işletmemiz Adana çapında her noktaya ulaşarak sizleri müşkül durumlarınızdan bir an önce kurtarmayı hedeflemiştir ve bunda da hep başarılı olmuştur.

Güven duymadığınız, ustalığından emin olmadığınız kişiler ve işletmeler ile asla çalışmayınız, bu yanlış hareket size ve ürününüze ciddi zararlar verecektir. Bir de parça değişimlerinizi mutlaka orjinal parçalar kullanarak yaptırınız.

Kombi tamiri,  Klima bakım , Beyaz Eşya Tamiri ve arıza problemlerinde sizlere destek saplanır. Kombi ve Klima bakımları düzenli yapılması gereken ürünlerdir. Her markada olan klimaların elektronik ve mekanik problemlerinde Adana Bölge Servisi teknik destek imkânını da alabilirisiniz.  Isıtma ve soğutma yapan klima ürünlerine en hızlı teknik servis desteği sağlayan firma olmaktayız.

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Kapsamlı ve güvenilir hizmetleri ile beraber kendi üretim branşında fark yaratan bir firmadan en iyi servis hizmeti almak önemli. Kaliteli servis dediğimiz zaman birkaç unsur ön plana çıkmaktadır. Öncelikli olan konu teknik ekip yeterliliği ve ekipman katkısıdır. Profesyonel ekip ve teknisyen konusunda çok başarılı olan Adana Bölge Servisi bunu hizmetlerine yansıtmayı da başarmış ve kombi, klima, beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalarınızda üstün başarı yakalamıştır.

Gerektiğinde arıza ve bakım konusunda yapılan çalışmalar en kaliteli orijinal yedek parça desteği ile birlikte olumlu sonuç vermektedir. Her zaman plana bağlı kalan ve düzenli çalışan uzman ekipler iletişim konusunda da gerçekten çok başarılı bir sonuç ortaya koyuyor. Güler yüzlü ve nezaketi üst düzeyde tutam personel katkısı ile birlikte Adana Bölge Servisi hizmetleri sorunları hemen giderme noktasında gerçekten önemli bir adresi olma özelliğine sahip.

İnanın böylesine kaliteli bir markanın yine böylesine önemli ve üst düzey hizmetleri memnuniyet noktasında da seviyeyi en iyi noktaya taşıyor. Doğru ve güvenilir iletişim fırsatlarıyla birlikte hizmet kalitesi konusunda en ufak bir endişe yaşamadan avantajlı seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Adana Bölge servisi olarak bizler müşterileri memnun edecek hizmetleri sağlarız. Ürünlerde yenilenen teknolojiyi kullanarak bakım yapmaktayız. Son moda olan en popüler ürünlerde bile en kısa sürede işlem yaparız. Kombi ve Klima montajlarında ve de monte süreçlerinde randevu oluşturmanız yeterlidir.

Adana ve farklı bölgelere özel Bölge servis hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca İnverter destekli olan klimalarda %100 bakım sağlanır. Son teknolojiyle üretilen dokunmatik ekranlı olan klimalarda bile yüksek bakım yapılır. Bu sayede bakımdan sonra ürünlerinizi daha verimli kullanacaksınız. Eski olan ürünlere bile Adana Bölge Servisi 7/24 destek sağlar. Uzun yıllar kullanılan ve neredeyse problemi çözülmez dediğiniz ürünlere bile garantili sonuçlar sağlıyoruz.

Deneyimli Ustalarımızla İş Başındayız

Tüm markalarda değişen sistematik özellikleri bilen ustalarımız oldukça deneyimlidir. Bu nedenle Adana Bölge Servisi hizmetlerini güvenerek alabilirsiniz. Tüm ustalarımız eskiyen Beyaz Eşya kombi ve klima ürünleri için özel bakım işlemleri gerçekleştirecektir. Yukarıda belirtilen teknik detayların yanı sıra daha farklı hizmeti almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Daha farklı ürün kullanmak istiyorsanız bizlerle irtibata geçiniz.

Günümüzde insan ihtiyaçlarını maksimumda karşılayabilecek pek çok cihaz bulunmakta. Özellikle teknolojinin geldiği nokta ile farklı markalar birbirinden kullanışlı cihazlar çıkartıyorlar. Beyaz eşyadan kombiye, klimaya, şofben ve kazana kadar aklınıza gelebilecek tüm cihazlar hayatın adeta birer parçası olmuş durumda.

Bu denli yoğun kullanılan cihazlar doğal olarak yıllık bakım isteyecektir. Çünkü bu saydığımız cihazların hepsi elektrik, su ve gaz temelli çalışan makinelerdir. Diğer her elektronik cihazda olduğu gibi bu cihazlar da gerekli bakımı sağlanmaz ise bozulabilirler ve gündelik işlerinizi aksatabilirler. Adana Bölge Servisi olarak 25 yıldır Adana ilimizin her ilçe ve semtinde uzman kadromuz ile müşterilerimizin bu tip cihazlarda marka fark etmeksizin bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.

Gerekli bakımları dahilinde cihazlar yıl içerisinde sorun çıkartmadan çalışırlar. Bu rutin bakımların kullandığınız cihazın markasını ve modelini çok iyi tanıyan kimseler tarafından yapılması önemlidir. Bu sebeple firmamız içerisindeki personelimizin tamamı gerekli her türlü eğitimi almış, sertifikalı ve donanımlı kimselerdir.

Kombi yıllık bakım, yedek parça temini ve montajı gibi her tür işlemi A’dan Z’ye başarılı bir şekilde, kuralına göre yapmaktadırlar. Kombi bölge merkez servisi olarak kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak arıza durumunda uzman teknisyenlerimiz Adana ilimizin tüm ilçe ve mahallerinde hızla mağdur kişilere yardımcı olmaktadır.

Beyaz eşyalar ise bir diğer uzmanlık alanımızdır. Buzdolabı, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanıldığından bazen bakım aksatıldığından pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Buzdolabı iyi soğutmuyor, fırın iyi pişirmiyor, bulaşık makinesi su sızdırıyor, çamaşır makinesi program hatası veriyor ve bunlara benzer pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz.

Kombi Klima Şofben Tamiratlarınız İçin Adana'nın Her Bölgesindeyiz

Tam donanımlı atölyemizde cihazınıza uygun her tür yedek parça olmakla beraber cihazınızın onarımı sırasında gerekecek her türlü teknolojik teçhizatımızda hazırdır. Adana Bölge Servisi olarak cihazlarınızda ortaya çıkabilecek bir sorun dahilinde gezici servis araçlarımız ile anında bulunduğunuz yere gelerek sorunu hem ekonomik hem de garantili bir şekilde çözüyoruz.

Sıcak su ihtiyacını karşıladığınız şofben ve kazan sistemleri su basınç arızası, brülör arızası, kademe anahtarı arızası, boru hattı arızası, su sızdırma ve elektrik kaçağı gibi durumlar ortaya çıkarabiliyor ve kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. Yaz aylarının en sık kullanılan cihazları klimalar ile hiç beklenmedik bir anda çalışmayı durdurmakla beraber yetersiz performans ile ortamı iklimlendirmede sorun çıkarabiliyor.

Klima tesisat temizliği, filtre temizliği, kompresör bakımı, iç ve dış ünite bakımı, kumanda kontrolü, gaz kaçağı kontrolü gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemler ile yıllardır olduğu gibi Adana Bölge Servisi teknisyenlerimiz sizler için ilgilenmektedir.

İso 9001 belgeli firmamız Adana ilimizde yıllardır müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda kaliteli, güvenli ve garantili hizmet vermiş, vermeye de devam etmektedir. Üstelik 24 saat boyunca ulaşılabilen telefon numarası ile kesintisiz teknik bakım onarım sisteminin de önünü açmış şehrin en köklü firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sayfamızı Paylaşın