En İyi Ariston Kombi Servisi

Adana Genel Servisi

Ariston Kombi Servisi En İyi

Kombi Servisi

Müşterilerimizin kombi tamircisi arayışlarına her zaman en hızlı müdahale eden ve daima en yakın kombi servisi olarak sizlerin problemlerini çözen kurumsal bir firma olduk. çalışma sistemi olarak 7/24 kombi teknik servisi sistemi ile çalışarak her daim hazır ve hizmetinizdeyiz.

Kombi Bakımı

Uzmanlar yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yaptırmamış olanları uyarıyor. Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli kişilere kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın.

Petek Temizliği

Petek temizleme esnasında Kombi tesisatı bütün olarak temizlenmektedir. Petek temizleme uygulaması Makine için en uygun bağlantı noktası olan banyodan makine, petek tesisatına bağlanarak yapılmaktadır. Banyo haricinde hiç bir odanız da sökme takma işlemi yapılmamaktadır.Temizliğin yapılma süresi en az 1 saat kadar zaman sürer ve bu zaman kirlilik durumuna göre uzayabilir. Kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Kombi Anakart Tamiri

Arızalı Kombi Anakartlarınız İçin Ekonomik Fakat Kalıcı Sonuçlar üreterek Her Marka Kombi Anakart Tamiri İşlemleri İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz. 1 yıl Servis Garantili Kombi Anakart tamiri hizmetimizden bir telefon ile yararlanabilirsiniz.Kombi Anakart Tamirinizin Aynı Gün İçerisinde Onarımlarını yaparak müşteri memnuniyetini % 100e çıkartmak hedefimizdir.

Sayfamızı Paylaşın