Adana Midea Klima Servisi

Adana Genel Servisi

Midea Klima Servisi Adana

Kimanızın marka ve modeli ne olursa olsun sizlere günün 24 saati garantili teknik destek sağlayan klima konusunda en köklü firmayız.

Hem evlerde hem büyük mağaza ve plazalarda sık bir şekilde kullanılan klimalar serinletme ve sıcak hava sağlamada oldukça kullanışlıdırlar.
 
Günün 24 saati sizlere hizmet veren firmamız sadece tek bir telefonla gezici servis araçlarımız ile anında yanınızda olmaktadır. Ne kadar hızlı ve güvenli çalıştığımızı da görmek için direk bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.
 
Firmamız  aklınıza takılan her soru için telefon üzerinden destek sağlamaktadır. Kumanda ayarı, ısıtma veya soğutma dereceleri, yazlık moda geçirme, kışlık moda geçirme gibi konularda servis çağırmadan sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Klima Servisimiz ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son. Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Tüm klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.
Sayfamızı Paylaşın